Cestovní agentura DINEVA

Cestovní agentura DINEVA byla založena v roce 2004, jako touroperátor pro Bulharsko a významným partnerem cestovní kanceláře Bulgariatour, která dnes patří mezi největší operátory pro tuto oblast.

Mimo oblast Bulharska nabízíme řecký ostrov Thassos a Stavros, Rhodos, Chalkidiki–Ouranoupolis, Krétu, ostrov Limnos a letovisko Ouranoupolis.

Pro zajištění široké nabídky zájedů spolupracujeme jak s českými, tak i s německými cestovními kancelářemi, které často nabízí cenově výhodnější zájezdy nebo komfortnější ubytování.

V nabídce CK jsou především letecké zájezdy na 8, 11, 12 a 15 dní. Pro klienty, kteří dávají přednost vlastní dopravě, zajišťujeme pouze ubytování. Stále více se začínáme zaměřovat na klienty s individuálním programem a také nabízíme prodej charterových letenek. Tato široká nabídka dokazuje, že se snažíme klientům maximálně vyjít vstříc a umožnit dovolenou každému.

Z letovisek v Bulharsku nabízíme pro letní sezónu 2011 Sluneční pobřeží, Primorsko, Pomorie, Elenite, Svatý Vlas, Nesebar, Kiten, Sozopol, Lozenec, Carevo, Achtopol a Acheloy. Pobřeží Černého moře poskytuje dlouhé písčité pláže s jemným zlatým pískem, písečné duny a romantické zálivy, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Dalším důvodem proč navštívit právě Bulharsko je finančně nenáročný pobyt, přátelská atmosféra, tisíciletá historická města a služby na vysoké úrovni. Odletové místa do Bulharska jsou z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic. Klientům, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou doporučujeme zelený klenot Egejského moře - ostrov Thassos. Krásu Thassosu najdeme v bohatém porostu piniových lesů, v rozsáhlých olivových hájích a v křišťálových hlubinách, které lákají klienty všech věkových kategorií. Rušnější a kosmopolitní atmosféru nebo množství antických památek naleznete na největším řeckém ostrově Kréta. Každý rok zvyšujeme kvalitu našich služeb a odměnou za toto úsilí je spokojenost našich zákazníků a jejich vědomí, že Bulgariatour je skutečně spolehlivým partnerem schopným plnit jejich nejvyšší nároky. Cílem společnosti je od samého začátku nabídnou a zpříjemnit klientům pobyt v zahraničí v nesrovnatelné kvalitě s lety minulými a za přijatelnou cenu. Jsme solidní a stabilní agentura, které se ve velké konkurenci v oblasti cestovního ruchu podařilo získat pevné místo na trhu, především díky naší specilizaci, od čehož se odvíjí kvalitní služby a profesionální přístup k zákazníkům. Pokud si vyberete dovolenou z naší nabídky, rádi Vám dokážeme, že tato slova myslíme naprosto vážně. Jistotou jsou pro Vás tisíce spokojených klientů z uplynulých sezón. Vážíme si nejvíce toho, že většina našich klientů se opět vrací, aby s naší agenturou prožili bezstarostnou a příjemnou dovolenou s krásnými zážitky.

Těšíme se na Vaši návštěvu.